Resi4Rent ma obecnie sześć projektów w budowie lub w fazie zaawansowanego planowania. Docelowo, za 2-3 lata firma będzie oferować 7,5 tys. Mieszkań w sześciu największych polskich miastach – w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu.

Powierzchnie handlowe i rozrywkowe

Osiedle realizowane jest w warszawskiej dzielnicy Bemowo. W ukończonym obiekcie powstało w 95 lokali mieszkalnych. Spravia wybuduje III etap osiedla mieszkaniowego Przy Unii w Poznaniu. W tej fazie inwestycji powstaną dwa ośmiopiętrowe budynki, w których znajdzie się około 180 mieszkań. Prologis kupił grunt o powierzchni ponad 23 ha pod realizację nowych inwestycji BTS w centrum dystrybucyjnym Prologis Park Nadarzyn II.

Resi4Rent umocniło się na pozycji lidera na polskim rynku PRS. Planuje 5 nowych inwestycji

Whatsapp czy Skype, gdzie podczas wideo rozmowy może zaprezentować wybrane mieszkanie – dodaje Sławomir Imianowski. Potwierdzeniem jej ugruntowanej pozycji w branży jest nagroda w konkursie Eurobuild Awards i przyznanie prestiżowego tytułu lidera rynku PRS. To kolejne, po otrzymanej w 2022 roku nagrodzie Laur Konsumenta, wyróżnienie dla organizacji.

Parki handlowe Greenman Poland uznane za „doskonałe” ekologicznie

Projekt otrzymał pozwolenie na realizację 105 mieszkań w ramach inwestycji o wartości 13 mln euro. Łącznie w ofercie Resi4Rent znajduje się już blisko 800 mieszkań we Wrocławiu i Łodzi. W trzecim kwartale 2020 roku ruszy wynajem kolejnych 450 lokali zlokalizowanych w stołecznych Browarach Warszawskich. Na 2024 Jak kupić akcje Gazprom z domu rok firma zapowiada 5 nowych projektów mieszkaniowych, w których zaoferuje łącznie ponad 1600 lokali. Resi4Rent od początku przeciwdziała dyskryminacji na rynku najmu, prowadząc transparentną politykę i stosując wyłącznie obiektywne kryteria. Platforma reprezentuje kulturę inkluzywną i promuje różnorodność.

Obywatel Gruzji zatrzymany przez wrocławską policję za inicjowanie bójki w Siechnicach

Przychody spółki ze sprzedaży lokali mieszkalnych i usługowych w tym okresie wyniosły 120,5 mln zł, w porównaniu do 21,8 mln zł w I kwartale 2023 roku. Victoria Dom wprowadziła do sprzedaży 87 mieszkań w ramach inwestycji Neo Nova Ochota. Dom Development rusza z inwestycją Mokotów Sportowy, rozpoczynając tym samym realizację nowej dzielnicy mieszkaniowej w Warszawie. Spółka planuje wybudować w tej lokalizacji przynajmniej 1,3 tys.

Rynek mieszkaniowy

Wokół inwestycji znajduje się także rozbudowana i funkcjonalna sieć rowerowa. Nie brakuje tu również terenów zielonych, idealnych na spacery. Z okien wielu mieszkań widać pobliski park. W sąsiedztwie inwestycji działają liczne sklepy, a także jedna z największych galerii handlowych w mieście – Magnolia Park. Szczepin to również lokalizacja wielu biurowców oraz uczelni wyższych. Oferta Resi4Rent nieustannie się powiększa o nowe miasta i projekty.

– W zaledwie 7 miesięcy od otwarcia naszej pierwszej inwestycji przy ul. Rychtalskiej, ruszamy z wynajmem naszego kolejnego wrocławskiego projektu. Nowe budynki mają świetną lokalizację na Kępie Mieszczańskiej, wyspie na Odrze, która jest prężnie rozwijającym się punktem na mapie Wrocławia. Jest to nasza odpowiedź na zmieniające się potrzeby Prognoza ekonomiczna na październik 31-Forex mieszkańców miast, którzy coraz częściej nie chcą się wiązać z konkretnym miejscem, a jednocześnie chcą mieszkać wygodnie i blisko centrum. Jesteśmy właścicielem inwestycji w naszej ofercie i dlatego możemy zapewnić najemcom odpowiedni standard – bez pośredników i bez ukrytych kosztów – mówi Sławomir Imianowski, prezes Resi4Rent.

Grupa Antczak podpisała umowę z firmą Origin Investments, która będzie odpowiadać za dalszą realizację warszawskiego projektu Grochowska 1. Origin Investments prowadzi działalność w sektorze senioralnym. BNP Paribas Real Estate Poland przygotował raport „Rynek nowoczesnego handlu w Polsce”.

  1. Resi4Rent, dynamicznie rozwijająca się firma oferująca komfortowe mieszkania na wynajem, dostała pozwolenie na użytkowanie kolejnej inwestycji we Wrocławiu.
  2. Jeśli chcecie umieścić informacje o swojej firmie lub branży prosimy o kontakt.
  3. Mieszkań we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie, a dziewięć projektów jest obecnie w budowie lub w fazie zaawansowanego planowania.

Dwie z nich planujemy zakończyć w pierwszej połowie roku. Równolegle prowadzimy nowe projekty w Łodzi i Poznaniu, gdzie powiększymy lokalne oferty odpowiednio o ok. 290 i ponad 400 mieszkań w abonamencie. Naszym strategicznym celem jest zbudowanie portfolio 10 tysięcy lokali do 2025 roku – podsumowuje Sławomir Imianowski. – Szukanie mieszkania na wynajem może być wyzwaniem.

W związku z rozwojem firmy, najemcy będą mieli możliwość zamiany mieszkania na większe, mniejsze czy w innej lokalizacji. Oferta Resi4Rent nieustannie się powiększa o nowe miasta i projekty. W związku z rozwojem firmy, najemcy będą mieli możliwość zamiany mieszkania na większe, mniejsze czy w innej lokalizacji. To rozwiązanie może przede wszystkim przyciągnąć pracowników zatrudnionych przy krótszych projektach, którzy co kilka miesięcy przenoszą się do innego miasta. Już teraz osoby zainteresowane obejrzeniem mieszkania na wynajem, mogą to załatwić zdalnie, dzięki wirtualnym wizytom za pośrednictwem naszej strony internetowej. Dodatkowo nasz zespół jest dostępny telefonicznie, mailowo oraz przez popularne komunikatory, m.in.

Działka znajduje się bezpośrednio przy zjeździe z trasy S8 w Siestrzeniu, w gminie Żabia Wola. Osiedle Jaworska znajduje się w dzielnicy Szczepin. W ofercie dostępnych jest 390 mieszkań, od kawalerek po lokale trzypokojowe. W wyniku oddania do użytku nowego budynku we Wrocławiu, miasto to stało się drugim najważniejszym rynkiem dla działalności Resi4Rent – tuż po Warszawie.

W niecały rok od otwarcia pierwszej inwestycji Resi4Rent Wrocław Rychtalska, w kwietniu tego roku firma rozpoczęła wynajem kolejnego wrocławskiego projektu – przy ul. W ofercie Resi4Rent wszystkie mieszkania są w pełni wykończone i gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Każdy lokal wyposażony jest w stałą zabudowę, sprzęt AGD oraz wszystkie niezbędne meble.

Dotychczasowi najemcy Resi4Rent pochodzą z 92 krajów. Farby luminescencyjne użyte do wykonania tego motywu w ciągu dnia pochłaniają energię z padającego na nie światła, a w nocy świecąc zmieniają charakter kompozycji. Emanuje ona kolorem przywołującym fluorescencję chlorofilu, barwnika występującego w roślinach i algach, dzięki któremu mogą przeprowadzać fotosyntezę. Opowieść o roślinach i odniesieniach do tradycji, kultury, a nawet języka, zapisaną w formie tego niezwykłego malowidła można poznać także poprzez kod QR umieszczony na elewacji budynku. Wrocławski zespół budynków wielorodzinnych w otoczeniu ulic Dmowskiego, Mieszczańskiej.

W stolicy Dolnego Śląska firma oferuje obecnie prawie 1000 mieszkań w abonamencie. Łódź to trzecie pod względem wielkości miasto w Polsce, które dynamicznie się rozwija i przyciąga młodych specjalistów. Piotrkowskiej, powstaje 211 wygodnych mieszkań na wynajem. Do zamieszkania zaproszą już w 3 kwartale 2019 roku. Blisko nabrzeża i licznych ścieżek rowerowych, a jednocześnie w mieście, w którym swoje siedziby lokują liczne międzynarodowe firmy. Dmowskiego powstaje 270 mieszkań na wynajem, które będą gotowe do zamieszkania już w trzecim kwartale 2019 r.

Już w sierpniu ruszy wynajem kolejnych 450 lokali zlokalizowanych w stołecznych Browarach Warszawskich, rewitalizowanym kwartale ulic Grzybowska, Krochmalna, Wronia i Chłodna. Ponad 300 mieszkań w odległości 10 minut spacerem od centrum miasta, u zbiegu ulic Zakładowej i Słonimskiego, nad brzegiem Odry. Gotowe do zamieszkania już w drugim kwartale 2019 r. Dla Echo Investment wejście w segment mieszkań na wynajem to możliwość znaczącego zwiększenia skali działania w sektorze mieszkaniowym. Co więcej, Resi4Rent wzbogaci nasze flagowe i miastotwórcze projekty wielofunkcyjne, jak m.in.

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Résoudre : *
29 + 25 =